Metoda Leo English i robot EMYS
zafascynują dzieci językiem angielskim!


Metoda Leo English, Metoda Leo Maniak, Metoda BLS


Angielski dla dzieci Metodą Leo English
od 2 do 12 roku życia

ZOBACZ SZCZEGÓŁY


Efektywna nauka Metodą Leo Maniak - ortografia, sprawne czytanie i notowanie, pamięć, matematyka, koncentracja

ZOBACZ SZCZEGÓŁY


Metoda BLS - uczy mówić!

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Nasi lektorzy

Lektorzy

Lektorzy charakteryzują się nie tylko bardzo dobrą znajomością języków obcych, ale także długim pobytem za granicą. Dodatkowo każda osoba zdobyła akredytację Ogólnopolskiej Sieci Szkół Leader School. Cieszymy się, że są to osoby energetyczne, z poczuciem humoru, mające ciekawe pomysły na zajęcia, pracowite i ciągle doskonalące swoje umiejętności.

Trenerzy

Trenerzy to poloniści i pedagodzy z dużym doświadczeniem pracy z dziećmi i młodzieżą w każdym wieku oraz w różnych placówkach edukacyjno-wychowawczych. Ich energia, zaangażowanie, pasja, niezliczone pomysły oraz chęć, żeby każde spotkanie z dzieckiem był twórcze powodują, że zajęcia są ciekawe i wyjątkowe. Trenerzy również przeszli proces akredytacyjny w Ogólnopolskiej Sieci Szkół Leader School.

Marta

Lektorka BLS Communication i trenerka Leo English. Studia kończyła w Polsce i w Anglii.
Dziewięć lat spędziła w Anglii, co umożliwiło jej doskonałe poznanie obyczajów/kultury angielskiej, co jest tak ważne w procesie tłumaczenia i nauki języka angielskiego. Pełna energii i lubiąca wyzwania.

Kamil

Lektor metody BLS Kommunikation. Magister filologii germańskiej (UAM) u oraz magister sztuki muzycznej (AM w Poznaniu). Ukończył Studia Podyplomowe Tłumaczy Specjalistycznych przy UAM. Laureat licznych konkursów muzycznych. Pan Kamil uczy zarówno młodzież jak i osoby dorosłe. Zajęcia p. Kamila są zawsze bardzo profesjonalne, oryginalne i ciekawe, okraszone dużą dawką humoru. Pracuje również jako nauczyciel gry fortepianowej oraz tłumacz, aktywnie koncertuje.

Richard

Lektor BLS Communication, Native English speaker. Brytyjczyk, który mieszka w Gnieźnie wraz z rodziną od dwóch lat. Studia ukończył w Londynie. Zawsze uśmiechnięty i pełen energii. Fan Manchester United i Formuły 1 :-)

Milena

Lektorka BLS Communication. Interesuje się metodyką nauczania języków obcych. Potrafi spokojnie i dokładnie wytłumaczyć zawiłości języka angielskiego. Jak każda kobieta lubi zakupy :) skacze po górach jak kozica a przy tym jest zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona. Lubi podróżować i jakby mogła to jej całe życie byłoby jedną wielką pasją.

Justyna

Lektorka języka angielskiego (metoda BLS Communication). Już w szkole podstawowej moim ulubionym przedmiotem i pasją stał się język angielski. Bardzo lubię zajęcia z młodzieżą oraz dorosłym i obserwować ich postępy w nauce. Wiem, że każda osoba może nauczyć się komunikować w języku angielskim, tylko musi mieć odpowiednią motywację i dopasowaną metodę nauczania. W wonnych chwilach lubię podróżować, zdobywać Tatry i przełamywać kolejne granice.

Milena

Lektorka języka angielskiego dla dzieci metodą Leo English. Zajęcia z Panią Mileną są zawsze „kolorowe”, wesołe, pozwalają nie tylko nauczyć się języka angielskiego, ale także poznać kulturę i zwyczaje różnych części świata. Od wielu lat pracuje z dziećmi i młodzieżą co jest jej pasją. Uwielbia słuchać dobrej muzyki oraz tańczyć. Jest specjalistką od robienia sałatek i deserów :)

Katarzyna

Trener metody Leo Maniak. Magister pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej (od ilu lat nie napiszę) a także socjoterapeutka. Do bólu cierpliwa i konsekwentna w edukacji młodszych i starszych dzieci. Uwielbia poznawać nowatorskie metody i techniki nauczania, które i tak potem „przerabia na własne podobieństwo”. Z uporem maniaka wpaja dzieciakom, że wiedza jest w życiu jednym z priorytetów, w myśl słów Cycerona „Omnia mea me cum porto” – Wszystko, co posiadam noszę ze sobą.

Błażej

Trener programu Leo Maniak. Z zawodu i z zamiłowania nauczyciel języka polskiego. Człowiek, który już od dzieciństwa interesował się szkolnictwem i metodami nauczania. Wolny czas poświęca na czytanie książek oraz poszerzanie swojej wiedzy. Uwielbia książki i filmy psychologiczne. Z nim niestraszne są spotkania z ortografią oraz z literaturą. Potrafi zarazić innych swoją pasją nauczycielską. Nie boi się trudnych wyzwań. Lubi pracować z dziećmi i młodzieżą. To go odmładza. :)

Błażej

lektor języka rosyjskiego. Zakochany w rosyjskiej cyrylicy, miłośnik Fiodora Dostojewskiego, Bułata Okudżawy oraz Władimira Wysockiego. W wolnych chwilach słucha rosyjskich piosenek oraz koresponduje z przyjaciółmi z Rosji za pośrednictwem facebooka. Potrafi nauczyć innych mówić, czytać, a nawet myśleć po rosyjsku. Przekona, że warto znać ten piękny język słowiański.

Dołącz do nas!

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy lektorów języka angielskiego i niemieckiego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres gniezno@leaderschool.pl

Zapisz się na bezpłatne zajęcia pokazowe DLA DZIECI DLA DOROSŁYCH